UDĚLEJ SI RADOST UNIKÁTNÍ KABELKOU NAD 1500 Kč doprava ZDARMA! 🖤

Taštička Hedva

"Plná emocí a příběhů"

Skladem
Kód: 651
Značka: Original srdcem
550 Kč

Můj nejnovější kousíček - taštička, která je skvostem nápadů a krásy! 

Tato kosmetická taštička je zvláštní tím, že byla vyrobena z pěti kravat! Každá kravata, kterou jsem použila, má svůj vlastní příběh a já vám je ráda prozradím.

První kravata v této taštičce patřila mýmu dědečkovi. Byla jeho oblíbenou a měl ji na své svatbě. Mám radost, že mohu její dědictví přenést do mého kosmetického světa.

Druhá kravata byla darem od mého bratrance, který ji nosil na svém prvním pracovním pohovoru. Teď mi připomíná, že vždycky můžeme začít něco nového a důležitého!

Třetí kravata byla výjimečná tím, že ji nosil můj strýc na naších rodinných oslavách. Právě proto mi každý den připomíná, jak důležitá jsou rodinné chvíle.

Čtvrtá kravata byla nalezena na trhu starožitností a má bohatou historii. Nevím, kdo ji původně vlastnil, ale pro mě představuje záhadu a dobrodružství.

Poslední, pátá kravata, je darem od mé kamarádky. Nosil ji na své svatbě její tatínek a vždy mi připomene, jak důležité je mít opravdové přátelství.

Tato kosmetická taštička není jen krásná, ale také plná emocí a příběhů. Ta která jí bude používat, bude pro ní každý den malým dobrodružstvím. 

Máte nějakou kosmetickou taštičku s příběhem? 

 

Rozměry:

◆ Výška 14 cm

◆ Šířka spodní části 21 cm 

◆ Šířka horní části 12 cm

◆ Dno 3 cm

 

Zpět do obchodu