UDĚLEJ SI RADOST UNIKÁTNÍ KABELKOU NAD 1500 Kč doprava ZDARMA! 🖤

Kabelka Simple

"Každodenní společnice"

Skladem
Kód: 684
Značka: Original srdcem
977 Kč
Kategorie: Kabelky a kabelečky
Záruka: 2 roky

Dnes bych Ti ráda představila mou úžasnou tašku nazvanou "Simple" – jméno, které znamená jednoduchost, a přesně to nabízí. Jsem tu, abych Ti přiblížila, proč by právě tahle taška měla být tvá nová každodenní společnice.

"Simple" je kabelka, která spojuje pohodlí a styl do jednoho jedinečného designu. Co ji dělá tak výjimečnou? Začneme tím, že její široké popruhy z bezpečnostních pásu jsou nejen stylové, ale také maximálně pohodlné na nošení. Připrav se na pocit lehkosti a volnosti, ať už jdeš do práce, na nákupy nebo na výlet s přáteli.

Samotný korpus tašky je skvostným spojením koženky v odstínu pomerančové barvy a druhé strany v béžovém provedení s jemným vzorem. Díky této kombinaci můžeš snadno přizpůsobit svůj outfit a vytvořit nezapomenutelný dojem. Buď originální a neboj se vyjádřit svůj jedinečný styl!

A teď ta nejlepší část – "Simple" není jen krásná, ale také praktická. Žádné zdlouhavé zapínání nebo složité mechanismy – jednoduše ji vezmeš do ruky, vhodíš vše, co potřebuješ, a jdeš do světa s lehkostí a elegancí.

Jsem si jistá, že "Simple" se stane tvou nepostradatelnou společnicí pro každý den. Přesvědč se sama, jak může být jednoduchost nádherná.

Objednej si svoji vlastní "Simple" ještě dnes a buď hrdou nositelkou té nejstylovější tašky této sezóny!

 

"S Original srdcem se nikdy nepotkáte dvě.” 

 

Rozměry:

◆ Výška 33 cm

◆ Šířka 35  cm 

◆ Dno 10 cm

 

 

Zpět do obchodu